Світильник світлодіодний лінійний підвісний ULM OLS-B1-1200-70-36 36W 5000K чорний
-28%
Тип товару:Лінійні світильники
Виробник:ULM
Артикул:OLS-B1-1200-70-36
550400
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
3 людини зараз переглядають цей товар
Опис
Основні характеристики:
  • Потужність: 36 Вт
  • Колірна температура: 5000K (холодне біле світло)
  • Довжина: 1180 мм
  • Стильний дизайн: чорний корпус, сучасний мінімалістичний стиль
  • Енергоефективність: зменшує витрати на електроенергію
  • Довговічність: висока надійність світлодіодів
  • Універсальність: легкий монтаж у різних типах приміщень
Характеристики
Категорія
БрендULM
Тип монтажуНакладний
Тип монтажуПідвісний
Довжина, мм1200 мм
Клас захисту від пилу та вологи,IPIP20
Габаритні розміри1180х70х42 мм
Потужність (Вт)36 Вт
Номінальний кут випромінювання130°
Країна-виробник товаруУкраїна
Країна реєстрації брендуУкраїна
КолірЧорний
Діапазон робочих температур0°С +50°С
Частота струму, Гц50/60 Hz
Про бренд
Особливості виробництва:
  • Електричні та світлодіодні компоненти виготовляються в Китаї
  • Виробництво корпусів здійснюється в Україні
  • Остаточне складання та тестування також проводяться в Україні
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик