Світильник світлодіодний лінійний підвісний ULM OLS-B1-1200-180-64 68W 5000K чорний
-24%
Тип товару:Лінійні світильники
Виробник:ULM
Артикул:OLS-B1-1200-180-64
850650
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
10 людей зараз переглядають цей товар
Опис
Основні характеристики:
  • Потужність: 68 Вт
  • Колірна температура: 5000K (холодне біле світло)
  • Матеріал: метал і пластик
  • Індекс передавання кольору: ≥90
  • Кут розсіювання: 130°
  • Термін служби: 25 000 годин
  • Енергоефективність: низьке споживання електроенергії
  • Робоча температура: 0°С – +50°С
Характеристики
Категорія
БрендULM
Номінальний світловий потік (Фuse 360°)5440 Лм
Тип монтажуНакладний
Тип монтажуПідвісний
Довжина, мм1200 мм
Клас захисту від пилу та вологи,IPIP20
Габаритні розміри1180x150x42 мм
Потужність (Вт)68 Вт
Країна-виробник товаруУкраїна
Країна реєстрації брендуУкраїна
КолірЧорний
Частота струму, Гц50/60 Hz
Про бренд
Особливості виробництва:
  • Електричні та світлодіодні компоненти виготовляються в Китаї
  • Виробництво корпусів здійснюється в Україні
  • Остаточне складання та тестування також проводяться в Україні
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик