Світильник світлодіодний стельовий з пультом управління ULMS-R04-S-350-50-P1 50W 2900К-6000К
Тип товару:Стельові Led світильники
Виробник:ULM
Артикул:ULMS-R04-S-350-50-P1
1 300
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
7 людей зараз переглядають цей товар
Опис
Світлодіодний стельовий світильник ULMS-R04-S-350-50-P1 50W з пультом
ULMS-R04-S-350-50-P1 – сучасний світлодіодний стельовий світильник із потужністю 50 Вт та регульованою колірною температурою від 2900K до 6000K. Завдяки пульту дистанційного керування можна змінювати яскравість та температуру світла для створення комфортного освітлення.
Основні характеристики:
  • Потужність: 50 Вт
  • Колірна температура: 2900K–6000K (від теплого до холодного світла)
  • Керування: пульт дистанційного керування
  • Регулювання: зміна яскравості та температури світла
  • Додаткові функції: режим "Нічник", таймер
  • Стильний дизайн: ідеально підходить для будь-якого інтер'єру
Характеристики
Категорія
БрендULM
Пульт керуванняЗ Пультом
Колір корпусуБілий
Колір плафонаЗоряне небо
Ширина400 мм
Потужність (Вт)50 Вт
Напруга180-250 В
Матеріал корпусуМетал
Номінальний кут випромінювання170°
Країна-виробник товаруУкраїна
Клас захисту від пилу та вологи,IPIP20
Про бренд
Особливості виробництва:
  • Електричні та світлодіодні компоненти виготовляються в Китаї
  • Виробництво корпусів здійснюється в Україні
  • Остаточне складання та тестування також проводяться в Україні
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик