Світильник світлодіодний стельовий ULM-R02-S-350-42 42W 5000K
Тип товару:Стельові Led світильники
Виробник:ULM
Артикул:ULM-R02-S-350-42
710
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
6 людей зараз переглядають цей товар
Опис
ULM-R02-S-350-42 – це сучасний світлодіодний стельовий світильник потужністю 42 Вт, який забезпечує рівномірне освітлення з колірною температурою 5000K. Ідеально підходить для офісних, житлових і комерційних приміщень.
Основні характеристики:
  • Потужність: 42 Вт
  • Колірна температура: 5000K (нейтральне біле світло)
  • Енергоефективність: мінімальне споживання електроенергії
  • Довговічність: тривалий термін служби
  • Стильний дизайн: універсальне рішення для будь-якого інтер'єру
Характеристики
Категорія
БрендULM
Колір плафонаЗоряне небо
Колір корпусуБілий
Ширина400 мм
Потужність (Вт)42 Вт
Напруга180-250 В
Країна-виробник товаруУкраїна
Колірна температура5000 К
Клас захисту від пилу та вологи,IPIP20
Про бренд
Особливості виробництва:
  • Електричні та світлодіодні компоненти виготовляються в Китаї
  • Виробництво корпусів здійснюється в Україні
  • Остаточне складання та тестування також проводяться в Україні
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик