Світлодіодний LED світильник накладний круглий 24 Вт 4500K 300 мм (ULM-R01-W1-300-24)
Тип товару:Стельові Led світильники
Виробник:ULM
Артикул:ULM-R01-W1-300-24
440
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
18 людей зараз переглядають цей товар
Опис
Основні характеристики:
  • Потужність: 24 Вт – забезпечує ефективне освітлення з мінімальним споживанням енергії.
  • Температура світла: 4500 К – природне нейтральне світло для будь-якого інтер'єру.
  • Розмір: 330×60 мм – компактний дизайн, який ідеально вписується у будь-який інтер'єр.
  • Ступінь захисту: IP20 – захист від пилу та механічних пошкоджень.
Переваги:
  • Простота монтажу: накладна конструкція ідеально підходить для будь-якого приміщення.
Характеристики
Категорія
БрендULM
Колір корпусуБілий
Колір плафонаМатовий
Ширина300 мм
Потужність (Вт)24 Вт
Матеріал корпусуМетал
Номінальний кут випромінювання170°
Країна-виробник товаруУкраїна
Клас захисту від пилу та вологи,IPIP20
Про бренд
Особливості виробництва:
  • Електричні та світлодіодні компоненти виготовляються в Китаї
  • Виробництво корпусів здійснюється в Україні
  • Остаточне складання та тестування також проводяться в Україні
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик