Пристрій захисного відключення ПЗВ EATON HNC-63/4/003
В наявності
Купити
Купити в 1 клік
2 людини зараз переглядають цей товар
Опис
Основні характеристики:
  • Номінальний струм: 63 А – підходить для захисту потужних електричних ланцюгів у побутових та комерційних об'єктах.
  • Кількість полюсів: 4 – забезпечує контроль над усіма фазами, гарантує високий рівень безпеки.
  • Диференційний струм спрацьовування: 30 мА – надійний захист від витоків струму, забезпечення безпеки людей та обладнання.
Переваги:
  • Підвищена безпека експлуатації електроустановок.
  • Захист від струмів витоку, запобігання коротким замиканням.
  • Компактний дизайн і простота монтажу.
Характеристики
Категорія
БрендEATON
Крива вимкненняC
Струм відключення кА6kA
Номінальний струм А63A
Кількість полюсів шт.4
Про бренд
  • Автоматичні вимикачі
  • Джерела безперебійного живлення (UPS)
  • Системи розподілу електроенергії
  • Промислова автоматика
  • Інші рішення для надійного електропостачання
Оплата та доставка
Доставка
Оплата
Для запиту реквізитів чи додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Спеціальні пропозиції
Пропозиції, які неможливо пропустити
Філаментні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластикФіламентні LED лампи ETRON 2Вт 2500K S14 E27 (10 шт.) прозорий пластик