Головна / Про нас
Про нас

компанія «ETRON» з 2006 року веде успішну дистриб'юторську діяльність в області електротехнічної продукції, надаючи своїм клієнтам найширший асортимент якісних батарейок, які відповідають найвищим продуктивним вимогам.

Наша продукція відрізняється винятковою ефективністю, надійністю, енергоємністю, а також готова до роботи навіть в самих екстремальних умовах і при низьких температурах. Батарейки компанії «ETRON» виготовлені за допомогою сучасних технологій з дотриманням всіх правил і стандартів, не містять ртуть і кадмій, тому є безпечним продуктом.

Стабільна якість товару гарантується ретельним технологічним контролем на кожному з етапів виробництва. Кожна партія батарейок проходить статистичну оцінку ємності, герметичності, напруги (з навантаженням і без). Кожному клієнту ми можемо надавати батарейки, які мають:

високу надійність;
стійку герметичність;
Низький рівень саморозряду;
Ідеальне співвідношення ємності і потужності;
Тривалий термін експлуатації і зберігання;
Відповідність міжнародним екологічним нормам.

Алкалінові батарейки «ETRON» розроблені спеціально для пристроїв з підвищеним енергоспоживанням: комп'ютерного обладнання, тонометрів, ліхтарів. Вони здатні забезпечити прилади досить тривалим терміном дії.

також, батарейки від нашої компанії, є надійним джерелом енергії для всіх пристроїв щоденного використання, починаючи від дитячих іграшок, будильників, і закінчуючи дистанційними пультами управління. Весь асортимент продукції «ETRON» з урахуванням всіх особливостей і варіантів енергоспоживання, до ваших послуг!

У нас ви завжди зможете вигідно придбати:
Акумулятори;
літієві;
сольові;
алкалінові батарейки

Прагнення нашої компанії до динамічного і сталого розвитку дозволяє створювати власну інфраструктуру, яка відрізняється гнучкістю, мобільністю бізнес-процесів, прозорістю відносин з партнерами, зі збереженням фінансової стабільності.

Саме тому, сьогодні компанія «ETRON» має розгалужену дистриб'юторську мережу, яка офіційно представлена ​​по всій Україні.

На даний момент крім:
13-ти років успішної роботи;
Прийнятних цін від виробника;
Консультацій з підбору товару;
Широкого асортименту продукції;
Високоякісної електротехнічної продукції;

Наша компанія, також може запропонувати надійне і взаємовигідне співробітництво, як фізичним, так і юридичним особам, на максимально комфортних умовах.

Ми завжди розвиваємося, йдемо в ногу з часом і повністю готові підтримати успішність спільного бізнесу.