У зв’язку новими можливостями і новими ризиками, що виникають при використанні мережі Інтернет, ми встановили певні умови по використанню сайту та інформації, яка на ньому розміщена (дивись нижче розділ «Умови»), виконання яких необхідне для забезпечення нашої безпеки і безпеки відвідувачів нашого сайту.

Використовуючи наш сайт, обов’язково вивчіть розділ «Умови».

1. ЗАГАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ

Даним відвідувач зобов’язується:

1.1. Не поширювати будь-яку частину (частини) сайту в будь-якій формі без попереднього письмового дозволу компанії, якій належать права на сайт, торгові марки та ліцензії;

1.2. Не намагатися отримати доступ до інформації даного сайту з використанням будь-яких технологій, відмінних від відкрито пропонованих на сайті, або іншими способами, які виходять за рамки чинного законодавства;

1.3. Не змінювати будь-які частини нашого сайту або його вміст;

1.4. Не робити спроб обійти, відключити або іншими способами впливати на роботу системи безпеки цього сайту або функцій сайту, що попереджають або обмежують використання або копіювання інформації сайту; або, що реалізують обмеження на використання сайту або інформації сайту з відкритим доступом;

1.5. Не використовувати наш сайт у промислових або комерційних цілях;

                 1.6. Не завантажувати, не копіювати, не зберігати, постійно або тимчасово, і не поширювати інформацію з цього сайту.

2. АВТОРСЬКІ ТА ІНШІ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

2.1 Наша компанія – є власником або авторизованим користувачем всієї інформації, доступної на нашому сайті, включаючи, без обмежень, тексти, шрифти, зображення, графічні матеріали, графічні представлення, фотографії, аудіо та відео-файли, інтерактивні інструменти (далі “Зміст сайту”) . Ми володіємо усім Змістом сайту, або маємо на Зміст сайту ліцензії.

2.2 Зміст сайту захищений авторськими правами, правами на товарні знаки та іншими правами інтелектуальної власності, що належать нам, або нашим ліцензіарам. Будь-які торгові знаки третіх осіб, що представлені на цьому сайті, належать їх власникам.

2.3. Зміст сайту забороняється завантажувати, копіювати, відтворювати, поширювати, передавати, транслювати, публічно відтворювати, продавати, ліцензувати, замінювати, повторно використовувати, привласнювати, реалізувати або іншим способом використовувати в публічних або промислових цілях, незалежно від форми використання, без попередньої письмової згоди.

2.4. Ми залишаємо за собою всі права на Зміст сайту, включаючи не перераховані тут.

2.5. Будь які порушення наших авторських прав або інших прав інтелектуальної власності, включаючи права третіх осіб, можуть бути підставою для порушення проти Вас справи про адміністративне або кримінальне правопорушення.

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

3.1. Ми зобов’язуємося надавати Вам найактуальніші, правильні і чітко сформульовані відомості. Незважаючи на сказане вище, в наданих відомостях можливі ненавмисні помилки. Зокрема, ми не несемо відповідальності за друкарські помилки, а також за точність, повноту та актуальність інформації, представленої на нашому сайті.

3.2. Ми вправі змінювати інформацію і дані, доступні на нашому сайті, без попереднього повідомлення користувачів.

3.3. Послуги, інформація, дані, доступні на нашому сайті, пропонуються відвідувачам без дачі гарантій будь-якого роду.

3.4. У відношенні посилань або вказівок на сайти третіх осіб, що розміщенні на нашому сайті, ми відмовляємося від будь-якого роду зобов’язань або відповідальності за інформацію, відомості, матеріали, що містяться на цитованих сайтах, а також на сайтах за посиланням, які містяться на вказаних сайтах.

3.5 Цитування не означає нашої згоди з вмістом і / або твердженнями третіх осіб, що утримуються на цитованих сайтах.

3.6. Використовуючи наш сайт, Ви приймаєте всі ризики, пов’язані з використанням даного сайту, включаючи ризики пошкодження вашого комп’ютера, програмного забезпечення або даних вірусами, програмами чи іншими файлами, пересилання чи активація яких можливі в процесі роботи з нашим сайтом, або при спробах доступу до нього.

3.7. Ні за яких умов Компанія не несе відповідальності за наслідки незаконного використання корпоративного сайту, а також за порушення прав третіх осіб у будь-якій формі.

3.8. За винятком збитку, викликаного нашим злим умислом або злочинною недбалістю, Компанія відмовляється від відповідальності за будь який прямий, непрямий, навмисний, випадковий або наступний збиток, включаючи, без обмеження, втрату вигоди, порушення бізнес-процесу, пошкодження програмного забезпечення або електронних даних , безпосередньо обумовлених використанням сайту Компанії або пов’язаних з ним.

4. ОСОБИСТІ ДАНІ

4.1 У відношенні особистих і корпоративних даних Компанія реалізує ПРАВИЛА ЗАХИСТУ ДАНИХ.

5. ІНШЕ

5.1 Компанія залишає за собою право на періодичні зміни цих Умов.